Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Kabaret – Kamzík | Kancelária - Katedra | Katechéta - Klinec | Klobása - Kolotoč
Kolportér - Kravy | Krb - Kytica

Kancelária s pracovným ruchom upozorňuje, že budete prizvaný k rozhodovaniu o dôležitej veci. Už teraz by ste sa mali na to pripraviť.

Kancelária bez ľudí naznačuje, že rozhodujú o Vašej mimoriadnej odmene.

Kanárik v klietke je krásny, ale smutný. Preto ani Vy by ste v najbližších desiatich dňoch nemali organizovať nijaké oslavy.

Kanárik v klietke, ale spievajúci, ukončí Váš smútok. Mali by ste ho vystriedať väčšou dávkou lásky. Nesebeckej a nevypočíta vej.

Kanoe na jazere s dvojicou športovcov potvrdzuje, že vo dvojici sa aj Vám bude v živote ľahšie kráčať. Musíte sa však rozhodnúť. Príležitosť je tu. Prídu však i ďalšie.

Kanón v múzeu pripomína zašlé časy, ale Vy by ste sa nemali vyhýbať mužovi, ktorý už nie je uznávaný. Vám urobil dobre a zaslúžil by si Vašu pozornosť.

Kapela vyhráva na námestí a je obklopená poslucháčmi – určitá skupina ľudí Vás bude v blízkej budúcnosti prenasledovať. Niekomu ste stupili na kurie oko, ale takému, ktorý je silnejší, než ste si myslel.

Kapor vo vani Vám pripomína, aby ste aspoň týždeň držali jazyk za zubami. Viete, o aké veci ide.

Kapor na pekáči Vás vábi k jazeru s rybárskym prútom. Tentoraz by ste mali rekordný úlovok.

Kapustové pole Vám sľubuje krásnu a radostnú zimu. Nepokazte si ju zbytočnými hádkami.

Kapustové hlavy v obchode Vás upozorňujú na nedostatok vitamínov. Usilujte sa ich doplniť správnou výživou.

Kapustnica na tanieri rozvoniava a Vás bude bolieť hlava celý týždeň, lebo stratíte vec, ktorú potrebujete a nezískate ju ľahko. Preto pozor na vlastné veci.

Karavána tiav na púšti varuje, aby ste zajtra pri stretnutí na pracovisku nepodliehali neovereným tvrdeniam a spoliehali sa iba na preverené fakty.

Kardinál pod baldachýnom v cirkevnom sprievode Vám odporúča, aby ste navštívili toho, s kým ste sa minulý týždeň pohnevali. Hnevať sa je ľahko, ale veľkorysejšie je odpúšťať.

Karfiol v predajni zeleniny Vám pripravil osožnú známosť na úrade, ktorý musíte v najbližších dňoch navštíviť.

Karty v rukách kartárov Vám odporúčajú malý hazard. Musí to byť do troch dní a nie veľký hazard. Potom vyhráte.

Karty vykladané na stole Vás upozorňujú na ženu, ktorá Vás chce kompromitovať. Keď budete postupovať múdro, nepodarí sa jej zámer.

Kasárenská budova so službou pred bránou potvrdzuje nutnosť zvýšiť disciplínu v rodine. Deti sú nadmieru roztopašné. Mohlo by im to v živote škodiť.

Kaštieľ obohnaný prírodným plotom naznačuje možnosť vykradnutia Vášho bytu. Urobte preventívne opatrenia.

Kaštieľ obohnaný vysokým múrom signalizuje, že to, čo ste viac týždňov utajovali, vyšlo na verejnosť. Rozmýšľajte, ako sa k veci rozumne postaviť.

Katedra v prednáškovej sieni bez prednášajúceho symbolizuje, že Vaše dieťa neprinesie také vysvedčenie, aké ste očakávali.

Katedra v prednáškovej sieni s prednášajúcim, ktorý tvrdí, že informácie, ktoré ste včera rozširovali z politickej oblasti, nie sú pravdivé. Rýchlo zmeňte svoj názor.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat