Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Elegantne oblečená žena vzbudzujúca pozornosť vyvolá vo Vás rozruch, lebo dostanete dve lákavé pozvania. Mali by ste si však vybrať iba jedno. Naraz sedieť na dvoch stoličkách sa nevypláca.

Elegantne oblečený muž pripomína, že nátlak zvyčajne predznamenáva zánik lásky. Môže sa začať aj nadmernou tvrdohlavosťou.

Elektráreň dokazuje, že v tomto čase sa Vám neoplatí oddávať sa objaviteľským alebo prognostickým chúťkam. Na nič nové ani dôležité neprídete.

Električka v pohybe potvrdzuje Vaše správne rozhodnutie ísť cieľavedome a vytrvalo za svojím cieľom. Ak vydržíte, dosiahnete to, čo ste si predsavzali.

Električka na zastávke Vás rozladí, lebo niekto dôležitý Vás nevypočul. Návrh treba zopakovať, ale mali by ste sa zamyslieť nad tým, ako často ste hluchý k tým, čo Vás prosia o maličkosti.

Ementálsky syr predznamenáva ťažkosti trávenia. Už pri ich prvých príznakoch treba navštíviť lekára.

Encyklopédia vo Vašich rukách odhalila všetky medzery vo Vašom vzdelaní. Ide o témy, ktoré sa v dohľadnom čase vo Vašej prítomnosti dostanú na pretras. Učiť sa treba stále a nikdy nie je neskoro.

Encyklopédie v knižnici vyzývajú, aby ste sa nepúšťali do odborných diskusií, ktoré budú v najbližšom týždni. Aj keď sa Vám zdajú blízke, predsa v nich už nie ste doma.

Erb Vám dodá na istý čas výzor vyrovnaného, skúseného aj veľkodušného človeka. Usilujte sa ten čas predĺžiť.

Eskimák vyvoláva treskúcu zimu, ale Vám pripomína, aby ste aj v horúcom lete dávali pozor na svoje mandle. Pitie studených nápojov vo veľkej horúčave je príjemné, ale môže byť nebezpečné.

Evanjelický kostol vyzýva k tolerancii v rodine aj na pracovisku. Je potrebná, hoci sa Vám zdá, že sedíte v kresle pevnejšie než kedykoľvek predtým.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat