Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Kabaret – Kamzík | Kancelária - Katedra | Katechéta - Klinec | Klobása - Kolotoč
Kolportér - Kravy | Krb - Kytica

Kabaret s veselým programom a so smiechom publika Vás prebudil, aby Vás upozornil, že konečne by ste si mali kúpiť nový oblek. Chodíte oblečený nielen staromódne, ale aj ošúchano.

Kabát, ktorý skúšate v obchode, sa Vám páči. Nezabudnite však, že sa blíži koniec mesiaca a nevyrovnali ste dlžoby, ktoré ste sľúbil vrátiť.

Kabát, ktorý vyberáte zo skrine, Vás utvrdzuje v tom, aby ste zotrvali na svojich politických názoroch. A to aj napriek tomu, že viacerým Vašim priateľom sa nepáčia.

Kačacina na pekáči rozvoniava, až sa zbiehajú sliny. Vy si však dávajte pozor, aby ste neurazili suseda. Budete ho potrebovať.

Kačacina na tanieri Vám dovoľuje skončiť s redukčnou diétou. Môžete jesť všetko, ale s mierou.

Kačice na potoku gagocú, že v najbližších dňoch by ste nemali strkať nos do ničoho. Zle by sa to skončilo.

Kaderníctvo s čakajúcimi zákazníčkami Vám pripomína, že máte spolupracovníčku, ktorej by ste mali kúpiť kyticu. Nielen preto, že bude mať sviatok.

Kachle elektrické, vyžarujúce teplo naznačujú, že rýchle musíte zohrievať teplo rodinného krbu, lebo viditeľne v ňom slabnú jeho plamene.

Kachle stavané pripomínajú, aby ste už teraz mysleli na zimu. A nielen na teplé oblečenie.

Kajakár na rieke unudene vesľuje, aby Vás vyburcoval k pohybovej aktivite, ktorú ste na škodu svojho zdravia zanedbali. Už nedobehnete, čo ste zameškali. No nikdy nie je neskoro.

Kakao v pohári pripravené na konzumáciu Vás upozorňuje, aby ste nezabúdali raňajkovať. Mohli by ste si privodiť zbytočné zdravotné ťažkosti.

Kaktus v kvetináči potvrdzuje, že sa svokra na Vás hnevá. A nielen neopodstatnene. Usilujte sa napraviť, čo ste pokazili, čím skôr.

Kalendár varuje, aby ste v tomto roku nemenili nič v zamestnaní. Nedopadlo by to vo Váš prospech.

Kalich na oltári vyzýva, aby ste rodičom konečne naliali čistého vína a priznali to, čo už dlho pred nimi tajíte.

Kaluž na ceste, ktorú ste preskočili, posúva Vaše ťažkosti o jeden týždeň. Potom by mali prestať. Samy, bez Vášho osobitného pričinenia.

Kalvária v stromoradí na briežku, bez ľudí nabáda, aby ste hľadali pravdu, riadili sa ňou. Neznalosť je výhovorka pohodlných.

Kalvária zaplnená ľuďmi Vás zmieri s tým, koho ste považovali za svojho nepriateľa.

Kamarát, ktorého stretnete na ulici, Vám osvetlí mnohé nejasnosti.

Kameň pri poľnej ceste pripomína známe slová – kto do teba kameňom ... Riaď te sa tým aspoň najbližší týždeň a budete prijemne prekvapený.

Kamenná dlažba presviedča, aby ste sa nevracali do minulosti Vašich priateľov. Prišli by ste o nich a bola by to škoda.

Kameňolom v ťažbe pripomína, aby ste si vážili tých Vašich známych, ktorí ťažko fyzicky pracujú. Pomôžte im v ich žiadosti.

Kameňolom bez ťažby naznačuje, že sa môžete ocitnúť bez práce. Je to však vo Vašich rukách.

Kamzík medzi skaliskami pod štítom hory hrdo symbolizuje, že za zlatý obojok nepredá svoju slobodu. Zlato láka aj omamuje.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat