Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Fabrika í dymiacim komínom Vás vracia do minulosti a zaväzuje, aby ste sa zasadili za človeka, ktorý sa Vám prihlási a zaslúži si Vašu pomoc.

Fara neďaleko kostola Vás nabáda, že môžete siahať aj po hviezdach, lebo nastalo   denné obdobie, keď dosiahnete všetko. Svoje nároky však nepreháňajte. Pamätajte na zlatú rybku.

Farár na kazateľnici sa prihovára aj Vám, aby ste robili pokánie. Stačí, keď prehodnotíte svoje postoje k podriadeným. Mali by ste z toho vyvodiť aj radikálne závery, zmeniť svoje postoje.

Farár na ulici a sám naznačuje, aby ste zmenili smer svojej životnej cesty. Azda by ste mali zvážiť i ten, ktorým pokračujete za svojím cieľom.

Farár pred skupinou ľudí naznačuje, aby ste si prehodnotili zdroj svojich informácií. Ukazuje sa, že pramene, z ktorých získavate svoje správy, nie sú najlepšie. Mali by ste zmeniť aj noviny, ktoré kupujete, lebo sa stávate jednostranný a neobjektívny.

Farby biela, čierna a fialová predznamenávajú lúčenie alebo rozchody. Treba sa na ne pripraviť, lebo nebudú príjemné.

Farby žltá, zelená, hnedá a modrá sľubujú dobrých priateľov i veselú spoločnosť. Vyjdite im v ústrety a nebuďte strohý.

Fazuľová polievka je horúca, preto neriešte množstvo problémov a sústreďte sa na vybavenie jednej základnej veci. Vďaka tomu i zvyšok dňa, ktorý prežijete, bude krásny.

Fialky, ktoré ste dostali, varujú pred ohňom. Pozor, popáleniny sú veľmi bolestivé. Aj vtedy, keď Vám ich spôsobia ľudia.

Filharmónia pod taktovkou dirigenta strháva poslucháčov, ale Vy by ste mali prestať počúvať toho, kto Vám doteraz radil najviac. Riaďte sa viac vlastným rozumom.

Fľaša, z ktorej Vám nalievajú, pripomína, že sa cítite nadmieru silný. Mali by ste sa skromnejšie a zdvorilejšie správať. A to nielen medzi tými, ktorí Vás poznajú.

Folklórne slávnosti hýria farbami a optimizmom. Zamyslite sa však nad pripomienkami priateľov, že v poslednom čase sa im vyhýbate. Staré a dobré priateľstvá by ste nemali zanedbávať.

Fotograf, ktorý sa usiluje Vás zvečniť, napovedá, že už zajtra svojím zjavom zapôsobíte pri úradnom vybavovaní tak, že nemusíte využívať žiadne známosti.

Fotografický aparát Vás vyzýva k opatrnosti a ochrane svojich osobných dokladov aj peňaženky.

Foxteriér pripomína, aby ste sa zbavili nadmernej ohľaduplnosti voči blízkemu človeku, lebo Vám to komplikuje život. Slušnosť je nutná, ale trvalé prehliadanie nedostatkov škodí. Nielen Vám, ale aj tej osobe.

Františkán pripomína nutnosť myslieť nielen na materiálne, ale aj duchovné hodnoty. Nielen chlebom je človek živý. Už si môžete dovoliť nemyslieť iba na chlieb.

Fujavica so snehom a vy ste za oblokom – dokazuje to pravdu, na ktorú ste azda zabudli: treba mať domov, stojí za to si ho chrániť.

Fujavica so snehovou metelicou a Vy ste uprostred nej – napriek vyčerpaniu musíte napredovať. Aj slabý, vysilený sa musíte pozbierať a ísť za svojím cieľom.

Futbalový zápas na preplnenom štadióne Vám sľubuje nové priateľstvá. Nemali by ste do nich bezhlavo vstupovať. Radšej utužujte tie, ktoré už máte.

Fúzatý muž je vzhľadný, ale pozor, usiluje sa Vás dobehnúť podvodník. Bude Vám sľubovať výhodný obchod, ale ani vtedy mu neverte.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat