Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Galéria preplnená nielen obrazmi, ale aj návštevníkmi vyzýva, aby ste sa v nasledujúcom týždni viac riadili srdcom než rozumom. A to nielen v kruhu najbližších.

Galéria í krásnymi obrazmi, ale bez ľudí Vás pripravuje na to, že budete musieť kúpiť hodnotný dar. Azda sa Vám zíde aj umelecký predmet, ktorý sa Vám páči.

Garáž otvorená, s autom napovedá, že nie je potrebné, aby ste sa v hospodárskych záležitostiach nadmieru vyčerpávali. Skôr by ste sa mali šetriť. Navyše, susedia Vám závidia. Nie Vašu prácu, ale to, čo vidia u Vás.

Garáž zatvorená – dodržujte dopravné predpisy, jazdite a choďte opatrne. Hrozí dopravná nehoda s vážnejšími následkami.

Gaštan divý, vysoký, statný naznačuje, aby ste už prestali s liekmi, ktoré už dlhší čas užívate. Váš zdravotný stav si už nevyžaduje užívanie liekov.

Gaštany pečené dokazujú, že ste maškrtný. Kým Vám to hmotnosť dovoľovala, nikomu to neprekážalo, ale teraz už by ste mali premýšľať, ktoré maškrty konzumovať.

Gauč naznačuje, že ste spohodlneli. Nielen fyzicky, ale najmä v operatívnej činnosti. Hovorí o tom aj okolie. Musíte rýchle konať, aby ste vyvrátili šíriaci sa názor.

Generál v blyšťavej uniforme s prísnym výzorom upozorňuje, že si málo všímate podriadených. Povolili nielen vo výkonoch, ale aj v pracovnej dochádzke. Ak Vám záleží na dobrých výsledkoch, musíte rýchle a účinne zasiahnuť.

Gitara vo výkladnej skrini vzbudzuje nádej, že Vaše deti si zlepšia svoje výsledky práce v škole. Mali by ste im pomôcť.

Gitara v rukách neznámeho chlapca upozorňuje, aby ste nezabudli na sviatok niekoho z Vašich priateľov. Nielen gratuláciou, ale aj nejakou pozornosťou.

Gombík Vám zamotá hlavu, lebo sa zbytočne miešate do vecí, ktoré Vás budú dlhšie zamestnávať.

Gotický kostol s krásnou vežou symbolizuje trvácnosť, krásu aj silu myšlienky. Na týchto základoch by ste mali budovať aj Vy.

Gramofón už nie je taký moderný, ako bol, a preto aj Vy by ste mali byť menej hlučný. Škodí to nielen Vášmu okoliu, ale aj Vám.

Gramofónová platňa reprodukuje zvuk, ale Vy by ste mali menej šíriť cudzie myšlienky. Viac sa opierajte o svoj názor.

Grapefruit upozorňuje, že Vám chýbajú vitamíny. Mali by ste konzumovať viac ovocia.

Gratulanti s kyticou prichádzajú, aby Vám vyčítali, že chodíte neskoro na dôležité stretnutia. Je to na Vašu škodu.

Guľovačka na snehu Vás vráti do detských rokov, ale súčasne Vám pripomína, aby ste prestali byť detsky naivný. Vzbudzuje to škodoradosť.

Guľovnica v rukách neznámeho muža predznamenáva nebezpečenstvo. Nielen pre Vás, ale aj pre Vaše okolie. Preverte všetky bezpečnostné opatrenia.

Gumový panák je pružný, až je smiešny. Symbolizuje nestálu povahu s častými zmenami názorov. Nemôže dobre vplývať na priateľov ani na okolie. Treba urobiť všetko, aby ste sa postupne takejto povahy zbavili.

Gýč v akejkoľvek podobe Vás pripravuje na to, aby ste pochopili, že krásne je byť milovaný, ale ešte krajšie mať schopnosť milovať.

Gymnázium vo veľkej budove so študentmi pred bránou pripomína vytrvalosť. Bez nej nezískate to, čo Vás v poslednom čase najviac láka.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat