Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Háčik - Hlina | Hliva - Horčica | Hrušky - Hydrocentrála

Hliva v náleve dokazuje, že znesiete aj väčšie zaťaženie, ktoré teraz prekonávate. Nebojte sa, nič sa Vám nestane.

Hmla sťažuje orientáciu, ale Vy by ste sa mali ponáhľať domov. Rýchle.

Hniezdo vtáka na strome predpovedá ďalekú cestu. Dobre sa na ňu pripravte. Prinesie Vám nové poznatky aj osoh.

Hniezdo lastovičky v podkroví prináša dlhšie šťastné obdobie do Vašej rodiny. Prejaví sa najmä v porozumení, súdržnosti, pohode a láskavosti.

Hnoj rozmetaný po poli Vám spôsobí menšie nepríjemnosti. Budete musieť splniť úlohy, ktoré nepatria medzi Vaše povinnosti. O niekoľko dní sa veci vyjasnia a všetko bude v poriadku.

Hnojisko v poli upozorňuje, aby ste sa zbavili vlastného podrezaného jazyka. V poslednom čase Vám zbytočne robí problémy a formuje nepriateľov.

Hodiny na veži kostola vidieť do ďaleká, ale Vy ste si poplietli priateľa s nepriatérom. Je to Vaša chyba aj škoda, nie jeho. Čo najskôr urobte nápravu. Musíte sa mu ospravedlniť.

Hodinky na ruke nútia človeka k presnosti. A Vy ste sa v poslednom čase stali nielen nepresný, ale aj nespoľahlivý. Vráťte sa k svojim bývalým dobrým vlastnostiam.

Hody na dedine sú sviatkom radosti a hojnosti. Vy by ste mali začať žiť striedmejšie. Ani nie tak v jedlách, ako v pití.

Hojdačka zavesená na konári stromu upokojuje, ale Vy by ste sa nemali nechať uspávať maličkosťami. Zásadné veci Vám unikajú nielen v práci, ale aj v rodine. Nenechávajte sa opiť rožkom.

Hokejový zápas rušný na ľade aj v hľadisku Vás pripravuje na to, aby ste zviedli zápas s názormi, ktoré odporujú Vášmu presvedčeniu. Máte možnosť vybrať si. Záleží na tom, či ustúpite, alebo nie. Ústupok Vám prinesie ľahší, ale nie šťastnejší život.

Holiaci strojček, Í ktorým sa chystáte holiť, pripomína, aby ste venovali viac pozornosti osobnej hygiene.

Holičstvo plné zákazníkov Vás varuje pred športovaním. Aspoň mesiac nepodnikajte nič, čo by Vás mohlo vystaviť nebezpečenstvu úrazu.

Holičstvo bez zákazníkov predpovedá, že na najbližšom rokovaní budete mať veľký úspech.

Holohlavý muž Vám navráva, aby ste nepodľahli pocitu krivdy. Do určitej miery máte na nej vinu sám. Nebrali ste do úvahy to, čo Vám radila partnerka.

Holub v lete prináša správu, že dnes popoludní Vás prekvapí nečakaná zmena. Nereagujte nerozvážne. Prináša obrat k lepšiemu.

Holuby v parku potvrdzujú, že Vaše zdravie sa rapídne upevňuje. Môžete si dovoliť aj to, čo ste si odopierali. Ale pozor, iba s mierou.

Hora v plnej zeleni varuje, aby ste nevynášali súdy o priateľoch, nehodnotili ani jednotlivcov. Teraz na to nie je vhodný čas.

Horár, ktorého ste stretli v prírode, je milý, ale zajtra stretnete človeka, ktorý Vám ublíži. Buďte voči nemu veľkorysý.

Horčica na tanieri vedľa údeniny patria k sebe, Vy ste si však vybrali spolupracovníka, ktorý Vás veľmi sklame. Správajte sa slušne a priateľsky, ale sledujte ho.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat