Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Dácia - Debata | Debna - Dolár | Dom - Dúha | Duchna - Džezová

Dom upravený v peknom prostredí naznačuje, že všetko sa vyvíja správnym smerom. Dávajte pozor, aby ste z neho nevybočili.

Dom vo výstavbe predznamenáva neočakávanú zmenu, ktorá podstatne zmení Váš život. Keď vydržíte, opäť sa budete mať dobre.

Dom v plameňoch zmaril Vaše ilúzie, ale aj po požiari ľudský život napreduje. Zostaňte pokojný.

Dom a pred ním ľudia sľubujú podstatné zlepšenie vzťahov na pracovisku.

Doporučený list doručený do Vašich rúk neprináša dobrú správu. Musíte ju nielen prijať, ale aj prežiť. Človek vydrží viac, než si myslí.

Doska pohodená v priestore naznačuje, že ste preťažený, a preto Vás občas pobolieva hlava. Mali by ste zmeniť svoj pracovný režim aj štýl večerných programov.

Dotazník, ktorý máte vyplniť, nabáda, aby ste boli otvorenejší a úprimnejší. Nastal čas, keď práve úprimnosť otvára pekné perspektívy. Využite tieto chvíle.

Dožinky s veselou hudbou a množstvom ľudí upozorňujú, že nie Vy, ale Vaši priatelia majú pravdu. Dajte na ich radu. Ide o veci, ktoré sa dotknú aj Vášho súkromného života.

Dôstojník vyzýva k zmene štýlu Vašej práce i spôsobu rokovania s ľuďmi. Dosiahli ste administratívnu, nanútenú autoritu, ale nie skutočnú úctu. Iba slušnosť a znalosti Vám vrátia skutočnú moc.

Drahokam, ktorý Vám niekto ponúka, upozorňuje, aby ste neboli veľmi zvedavý. Vaše okolie zbadá, že nemáte čisté svedomie. Čím skôr sa stretnite s tým, komu ste ublížili. Poproste ho o prepáčenie.

Drak, ktorý na Vás útočí, upozorňuje, aby ste sa s viacerými vážnejšie poradili. Problém, ktorý musíte riešiť, nie je taký jednoduchý, ako sa zdá.

Dražba býva zriedkavo, ale niekomu z Vašich blízkych predpovedá podstatné zhoršenie životných podmienok. Vyhľadajte ho a usilujte sa mu pomôcť.

Drevenica v dedine pripomína zašlé časy, ale Vás zameriava na najbližšie dni. Stojíte pred významnou udalosťou Vašich detí. Buďte veľkorysý.

Drevenica v krásnom zelenom prostredí sľubuje pre nastávajúce obdobie pohodu a radosť pre všetkých vo Vašom okolí. Dávajte pozor, aby ste to vlastnou chybou nepokazili.

Drevo uložené v siahovici čaká na odvoz. Prídu pre Vás, nebráňte sa, choďte. Bude to príjemná cesta.

Drevo naštiepané na dvore dedinského domu vyzýva, aby ste urovnali spory medzi súrodencami. Rozbroje sú malicherné, nestoja za to, hoci sa Vám zdá, že ide o veľké veci.

Drevo plávajúce na vode predznamenáva odchod niekoho blízkeho a takého, koho ste mali radi. Pomôcť mu nemôžete, ale spríjemniť posledné chvíle ešte áno.

Dub vysoký, statný pripomína, aby ste sa začali starať o svoje reumatické bolesti. Pomôžu Vám kúpele.

Dubák v machu potvrdzuje Váš zdravý žalúdok. Nepokazte si ho množstvom ponúk a pohostení. Nezabúdajte, že máte iba jeden žalúdok.

Dubáky v košíku napovedajú, aby ste nenakupovali bez ohľadu na Vašu peňaženku. Na istý čas sa musíte uskromniť. Dá sa žiť aj skromne, ale čestne.

Dúha otvára pred Vami nové perspektívy. Pripravujte sa, učte sa, všetko sa Vám zíde.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat