Snár

Výklad snov online


A B C Č D E F G H Ch I J K L Ľ M N O P R S Š T U V Z Ž

Čaj - Čelo | Čerešňa - Čipka | Čistiareň - Čutora

Čerešňa v plnom kvete Vám donesie sedem radostných dní. Nič nemusíte podnikať, všetko Vám padne do lona. Kvety netrhajte, ale kupujte.

Čerešňa plná plodov by Vás mala posilniť finančne.

Čerešne na miske zlepšia Váš tráviaci systém. Nemusíte sa utiekať k liekom ani k alkoholu. Pomôže Vám ovocie.

Čerešne v rukách dieťaťa naznačujú, že niekto bude skúšať Vašu trpezlivosť. Nenechajte sa vyprovokovať. Ide o viac, než si myslíte.

Čerešňovica nalievaná do pohárikov a ponúkaná by mala zastaviť Vaše sľuby. Doteraz im ľudia verili, ale odteraz Vás budú stavať do čudného svetla.

Černice na kríkoch posúvajú Vaše finančné záležitosti do nepriaznivej situácie. Budete musieť gazdovať i s drobnými a menšími čiastkami. Obdobie rozšafnosti sa na čas končí.

Černice na kompótovej miske prinášajú zlepšovanie finančných podmienok. Lenže nie naraz, ale postupne, preto neskáčte príliš vysoko.

Černoch vnáša do Vášho života neistotu, plachosť. Súvisí s podvedomím strachu o niečo. Obava sa však vyjasní a neistota ustúpi.

Čerstvý vietor privoláva ťažkosti s dýchaním alebo s prieduškami. Nie každý vietor pomáha prírode a spoločnosti. Mlčte, keď sa rozhovorili iní.

Čerstvý chlieb voňajúci na stole by Vás mal presvedčiť o tom, že každá práca má svoj význam, že za nijakú dobre urobenú prácu sa netreba hanbiť. Ani vtedy nie, keď ste sa k nej dostali nedobrovoľne.

Červená ceruzka vyzýva, aby ste rýchle napísali odpoveď na list, ktorý už niekoľko dní odkladáte. Rozhodnúť sa treba rýchlo, aj s rizikom, že to nebude celkom najsprávnejšie. Aj tu platí – kto rýchlo dáva, dva razy dáva.

Červavé jablko, ktoré ste nahryzli, upozorňuje, aby ste najbližšie tri dni zvažovali každé slovo. Niekto naň dáva pozor. Mohlo by sa zneužiť proti Vám.

Červavá hruška – dostanete sladký darček, ktorý poteší, lebo vyjadruje úprimný vzťah.

Červený kríž ako symbol humanitárnej medzinárodnej organizácie Vám pripomína, aby ste nezabúdali pomáhať tým, ktorí to v najbližšom okolí potrebujú. A nemusí to byť iba materiálna pomoc.

Cierňava v diaľke signalizuje, aby ste nezabúdali na priateľa. Pozýval Vás viac ráz, preto teraz by ste ho mah navštíviť čo najskôr. Niekedy aj minúta môže rozhodnúť o vážnych veciach.

Cierňava nad hlavou prináša prudký dážď, ale aj veľké nezhody na pracovisku. Budú krátke, ale keď nepotlačíte svoje emócie, môžu mať dlhšie trvajúce následky. Skoda vyhrocovať vzťahy, keď ide o maličkosti.

Čierny kríž v exteriérovom priestore varuje pred Vaším egoizmom. Neboli ste egoista a nemali by ste ním ani byť. Máte iba jeden žalúdok a jeden život, žite ho tak, aby o Vás nielen pekne hovorili, ale aj dobre zmýšľali.

Číňan vo Vašej blízkosti ohlasuje, že sa budete sťahovať. Po čase si zvyknete a budete spokojný. V istých chvíľach kompromis neznamená zradu zásad. Naopak, môže znamenať ich tvorivé uplatnenie.

Činžiak s množstvom podlaží a Vy pod ním nabáda, aby ste sa prestali vyhýbať ľuďom. Naopak, čím skôr nadviažete kontakty, tým rýchlejšie zabudnete a dosiahnete to, o čo Vám išlo.

Čipka vo výkladnej skrini Vám privolá krehkú osobu, o ktorú máte záujem.

Čipka ako golier na ženských šatách varuje, aby ste nestratili hlavu. Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Aj najkrajšie jablkp môže byť červivé.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat